NASZE SUKCESY

KONKURS „WIOSNA OCZAMI DZIECKA”
Do konkursu ogłoszonego przez Nadleśnictwo Jeleśnia zgłosiło się 117 Uczestników. Ocenie podlegało więc aż 117 prac plastycznych i 24 zdjęcia. Różnorodność prac, technik wykonania oraz specyfika spojrzenia Dzieci na tę specyficzną porę roku sprawiła, że wybór prac był bardzo trudny. Ale udało się.
W grupie 3-4 latków pierwsze miejsce zajęła -
Małgorzata Klimczak (4 lata) – Przedszkole Nr 1 w Jeleśni - dziewczynka wykonała pracę pod kierunkiem pani Barbary Póda - GRATULUJEMY!
Ponadto wyróżnione zostały prace: Natalki Majerz l.6 i Marysi Suchoń l.6.
Wszystkim GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

"BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK"
to nazwa Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, w którym udział wzięły dzieci z naszego przedszkola. Konkurs był okazją do zaprezentowania wiedzy i umiejętności naszych wychowanków z zakresu tematyki o bezpieczeństwie drogowym. Doskonale korelował on z realizowanymi w przedszkolu zagadnieniami szerzej pojętego bezpieczeństwa własnego i innych.Cieszymy się z udziału dzieci w konkursie, Magdusi zaś gratulujemy sukcesu. Pani Basi - wychowawczyni grupy dziękujemy za przygotowanie dzieci.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT" i nasza Laureatka
Dzieci z naszego przedszkola miały okazję do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym, którego celem było wdrażanie do zaznajamiania dzieci z komputerem i jego możliwościami we współczesnym świecie, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci, dostrzeganie korzyści płynących z umiejętności posługiwania się komputerem. Jesteśmy dumni z wielkiego osiągnięcia, jakim jest zajęcie pierwszego miejsca w tym konkursie przez Marysię z grupy starszej. Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych podopiecznych!

" Mieszkam w Beskidach"2014 rok - wyniki konkursu plastycznego.
Serdecznie GRATULUJEMY dzieciom, które brały udział w konkursie i bardzo dziękujemy wychowawczyniom za przygotowanie swoich pociech. Niech w młodym pokoleniu nigdy nie zgaśnie umiłowanie do swojej małej Ojczyzny.
Wyniki: I miejsce - Julia Góra 6l i Amelia Jandulska 5l
II miejsce - Amelia Wróbel 6l
III miejsce - Karol Malec 6l
Wyróżnienie dla Julii Malec lat 4

" Rozśpiewane dzieci"- konkurs piosenki

W tym roku sukcesem dla naszych przedszkolnych reprezentantów zakończył się konkurs piosenki organizowany przez GOK w Jeleśni. Dzieci z naszego przedszkola dzięki dużemu wsparciu ze strony rodziców w ich przygotowanie do występu, zajęły czołowe miejsca w swojej kategorii wiekowej, tj. przedszkole. Równorzędne I miejsce zajęli: Julia Pawlica,
Marta Krzyżowska i Karol Malec.II miejsce zdobyła Magdusia Smolicka, a III Krzysiu Dybek i Michał Targosz. Wszystkim dzieciom gratulujemy wspaniałych występów i odwagi.