Pasowanie na Przedszkolaka i Ślubowanie Starszaków

" Idzie sobie przedszkolaczek,
śpiewa, tańczy no i skacze.
Dziś też powód ma do śmiania,
bo to jest dzień pasowania".

24 i 25 października w Przedszkolu nr 1 w Jeleśni odbyły się ważne przedszkolne uroczystości: „Pasowanie na Przedszkolaka” i „Ślubowanie Starszaków”. W tak podniosłych dla dzieci chwilach towarzyszyli im najbliżsi rodzice, rodzeństwo i dziadkowie, którzy stali się świadkami tak ważnych dla dzieci chwil.
Pomimo tremy i zdenerwowania dzieci wypadły bardzo dobrze, prezentując swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Z wielką radością wypowiedziały treść ślubowania i zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków i starszaków przez panią dyrektor Barbarę Górną.
Obie uroczystości zakończyły się wspólnym spotkaniem przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Dzieci zostały obdarowane słodkimi upominkami i pamiątkowymi dyplomikami, które w przyszłości przypomną im o mile spędzonym w przedszkolu czasie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z obu przedszkolnych uroczystości.
Relacja 2012-11-07, 20:54 | autor: Barbara Górna