MIKOŁAKI - święto z bajki

Mikołajki to najbardziej oczekiwany przez dzieci dzień w roku.
Przedszkolaki także nie mogły się doczekać spotkania z Mikołajem i wymarzonych prezentów.
Na szczęście Święty Mikołaj zjawił się zgodnie z planem i 6 grudnia odwiedził nasze przedszkole.

We czwartek, po obiadku wszystkie dzieci wraz z nauczycielami i swoimi rodzicami wybrały się na poszukiwania oczekiwanego Gościa.
Radość i uśmiechy dzieci ociepliły nieco ten mroźny dzień.
Mikołaj nie pozwolił na siebie długo czekać i zjawił się bardzo szybko.
Po radosnym powitaniu Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich do przedszkola, gdzie wesołych zabaw z Mikołajem i rodzicami nie było końca.
Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki i wierszyki, za co Mikołaj odwdzięczył się pięknymi prezentami. Przedszkolaki pamiętały także o podarunku dla miłego Gościa.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, także nasze miłe spotkanie...
Na szczęście oprócz wspomnień pozostały nam zdjęcia, które przypomną o wspólnie spędzonych chwilach.

Relacja 2012-12-09, 13:30 | autor: Anna Byrtek