Wyjazd do BANIALUKI.

7 marca nasze przedszkolaki odwiedziły teatr lalek BANIAUKA w Bielsku - Białej. Oglądaliśmy przedstawienie pt."CALINECZKA". Było to niezwykle atrakcyjne wizualnie widowisko muzyczne opowiadające przygody dziewczynki o niewielkich rozmiarach lecz wielkim sercu.Wykreowana na scenie Banialuki baśniowa kraina odkrywa przed małymi widzami zachwycającą i zaskakującą magię teatru.Pomysłowa scenografia sprawia, że dzieci z zapartym tchem śledzą kolejne transformacje olbrzymiej wielobarwnej formy, która na ich oczach przekształca się w kwiat, żabę, pająka oraz inne postaci z opowieści Andersena. Muzyczny charakter widowiska, melodyjne piosenki i wartka akcja sprawiają, że przedstawienie, mimo iż momentami niepokojące, nawet przez chwilę nie przestaje czarować.
Relacja 2016-03-08, 20:22 | autor: Barbara Górna