wybierz autora:
  • Nasze przedszkolaki zdobyły 5 gwiazdek w Klubie Zdrowego Przedszkolaka, znalazły się na najwyższym poziomie prowadzącym do ZDROWIA - a była to sprawność dotycząca jednej z czterech pór roku. GRATULUJEMY !!! ^-^ BRAWOOO!!!^-^
    Relacja 2016-02-21, 19:41 | autor: Barbara Górna
  • Nasze przedszkolaczki biorą udział w projekcie edukacyjnym pod nazwą Klub Zdrowego Przedszkolaka. Zdobywają kolejne schodki na drodze do ZDROWIA. Już są na trzecim poziomie i zdobyły trzy gwiazdki.
    Relacja 2016-02-18, 21:31 | autor: Barbara Górna
  • W karnawale same bale, więc i u nas odbył się "Wielki bal" na który przybyły księżniczki i królewny, super bohaterowie i rycerze, baletnice a nawet dobre czarownice. Przebranych postaci było mnóstwo, że nie sposób ich wszystkich wymienić.Było
    Relacja 2016-02-07, 18:26 | autor: Barbara Górna
  • We czwartek 28 stycznia nasi starsi koledzy z klasy pierwszej zaprosili dzieci z przedszkola na swój występ, który odbył się na hali szkolnej. Było to przedstawienie o tematyce zimowej. Mogliśmy podziwiać umiejętności naszych ubiegłorocznych wychowanków.
    Relacja 2016-01-29, 19:30 | autor: Barbara Górna
  • 25 stycznia przedszkolaczki mogły oglądać przestawienie teatralne wystawiane na dużej hali w szkole. Była to adaptacja baśni Andersena "Królowa Śniegu".
    Relacja 2016-01-29, 19:18 | autor: Barbara Górna