wybierz autora:
  • Jak co roku wszystkie grzeczne przedszkolaczki czekały z niecierpliwością na spotkanie z Mikołajem,który odwiedził nas w piękne piątkowe popołudnie. Dzieci były zachwycone spotkaniem i wspaniale się bawiły i wszystkie otrzymały prezenty od Mikołaja.
    Relacja 2018-12-09, 21:13 | autor: Barbara Górna
  • Ten niepozorny gadżet, jakim jest kalendarz adwentowy w ostatnich kilku latach przeżywa swój prawdziwy renesans. Chociaż wielu z nas kojarzy się on przede wszystkim z odkrywanymi dzień po dniu słodkościami, tradycyjne kalendarze adwentowe to nie jedyna opcja odliczania
    Relacja 2018-12-05, 21:13 | autor: Ewa Póda
  • " Czy to jutro, czy to dziś, Wszystkim jest potrzebny miś!" Święto Pluszowego Misia i wesoła zabawa z ulubionymi pluszakami, a także małe co nieco, jak to wszystkie misie mają w zwyczaju.
    Relacja 2018-11-28, 20:18 | autor: Barbara Górna
  • WYNIKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Dnia 22 listopada 2018 roku w ZS nr 1 w Jeleśni Przedszkole nr 1 rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. " POLSKA - SYMBOLE NARODOWE ", który był adresowany do przedszkoli i oddziałów
    Relacja 2018-11-26, 19:57 | autor: Barbara Górna
  • Uroczystość PASOWANIA już za nami i jesteśmy prawdziwymi Przedszkolakami, Średniakami i Starszakami.Złożonych przyrzeczeń dotrzymamy i pilnie nadal pracować zamierzamy. Poniżej krótka relacja fotograficzna z tej uroczystości.
    Relacja 2018-10-28, 14:32 | autor: Barbara Górna
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7