wybierz autora:
  • 25 PAŹDZIERNIKA 2016 r. " Kalendarz dziś ważną datę wskazuje Bo Pani Dyrektor na przedszkolaków nas pasuje, Choć pod ciężarem ołówka się uginamy, Wszystkim wyzwaniom na pewno sprostamy".
    Relacja 2016-11-15, 21:23 | autor: Barbara Górna
  • 18 października 2016 r. przyjechał do naszego przedszkola teatrzyk z Krakowa z bajką pt. "Jak Marysia mała słonko złapać chciała".Dzieci mogły zobaczyć świetną grę aktorów, podziwiać kolorowe dekoracje i zmieniające się postacie w bajce.Było bardzo
    Relacja 2016-11-15, 20:49 | autor: Barbara Górna
  • Wesołe zabawy w żywieckim Figlo - Raju nigdy się dzieciom nie nudzą, co widać na załączonej relacji fotograficznej.Było jak zawsze SUPEROWO!
    Relacja 2016-06-02, 19:58 | autor: Barbara Górna
  • Uroczyste otwarcie naszego placu zabaw ^_^ - to wspaniały prezent dla dzieci na Dzień Dziecka ^_^. Dziękujemy Pani dyrektor zespołu za taki prezent. Przedszkolaczki przechodziły przez kolorowe wejście, by wesoło się później bawić na placu.
    Relacja 2016-06-02, 19:47 | autor: Barbara Górna
  • Dzisiaj nasze przedszkolaczki mogły słuchać i bawić się przy muzyce. Była to audycja muzyczna w wykonaniu artystów z agencji artystycznej METRUM - FORTE.Było bardzo miło i przyjemnie posłuchać pięknej muzyki, a dzieci mogły w tym czynnie uczestniczyć.
    Relacja 2016-05-30, 19:45 | autor: Barbara Górna